وبلاگ


ست کردن اتاق با پرده آبی

ست کردن اتاق با پرده آبی

در هنگام ست کردن رنگ اتاق با اکسسوری یا لوازم اتاق باید به اصول ترکیب رنگ‌ها توجه داشت. ست کردن اتاق با پرده آبی نیز یکی از ترکیب‌های بسیار زیبا به حساب می‌آید.

سبک دکوراسیون ترکیه ای

سبک دکوراسیون ترکیه ای

از زمانیکه فیلم های ترکیه در ایران طرفدار پیدا کرده مردم با سبک دکوراسیون ترکیه ای آشنا شده و به آن علاقه مند شده اند، دکوراسیون ترکیه ای از انواع سبک های زیبا و خاص برای طراحی داخلی قسمت های مختلف منزل است و اگر شما تمایل دارید طراحی داخلی منزل تان را به صورت منحصر به فرد انجام دهید این سبک دکوراسیون می تواند برایتان انتخابی مناسب و ایده آل باشد. در این نوشتار این سبک را بررسی می کنیم.

اهمیت تم رنگ اتاق نشیمن،تعادل میان روشن و تیره

اهمیت تم رنگ اتاق نشیمن،تعادل میان روشن و تیره

ما دائماً با رنگ‌ها احاطه شده‌ ایم و به آن عادت کرده ایم، تا جایی که تحت تأثیر قرار نگرفتن از این رنگ‌ها بسیار سخت است. انتخاب رنگ اتاق نشیمن، انواع پیامدهایی دارد که ما حتی از بسیاری از آن‌ها آگاه نیستیم. به عنوان مثال، انتخاب تم رنگ اتاق نشیمن هنگام تغییر مجدد آن، کار را بسیار دشوار می کند. دقیقاً مهم نیست که یک رنگ را انتخاب کنید و با آن جلو بروید، بلکه باید رنگ‌هایی مناسب پیدا کنید که به خوبی در کنار هم قرار گرفته و نوع دکوراسیون و محیطی را که به دنبال آن هستید، ایجاد کنند.

انتخاب پرده: باید ها و نباید های انتخاب و خرید پرده چیست؟

انتخاب پرده: باید ها و نباید های انتخاب و خرید پرده چیست؟

انتخاب پرده مناسب و زیبا می تواند زیبایی خانه و محیط منزل شما را چندین برابر کند. پرده می تواند شخصیت اتاق و محیط شما را تعیین کند و به جذابیت آن بیافزاید. اما قبل از اینه به سراغ خرید پرده بروید بهتر است نکاتی را در نظر داشته باشید تا بتواند در انتخاب پرده بسیار معقول و صحیح اقدام نمایید. در ادامه با دکوخان همراه باشید تا باید ها و نباید های انتخاب پرده را با یکدیگر بررسی کنیم.

راهنمای خرید پرده: چگونه یک پرده مناسب و ارزان بخریم؟(قسمت دوم)

راهنمای خرید پرده: چگونه یک پرده مناسب و ارزان بخریم؟(قسمت دوم)

راهنمای خرید پرده: چگونه یک پرده مناسب و ارزان بخریم؟پرده ها در کنار اینکه یکی از مهمترین المان ها در طراحی دکوراسیون منازل و محیط به شمار می روند، در ایجاد یک فضای عالی و دوستانه نیز بسیار تاثیر گذار هستند. انتخاب درست پرده می تواند به شما کمک کند تا یک دکوراسیون جذاب، محیطی دلنشین و فضایی دوستانه را رقم بزنید. در این مقاله از سری مقالات آموزشی  دکو خان قصد داریم تا راهنمای خرید پرده درست و مناسب را با شما عزیزان در میان بگذاریم.

راهنمای خرید پرده: چگونه یک پرده مناسب و ارزان بخریم؟(قسمت اول)

راهنمای خرید پرده: چگونه یک پرده مناسب و ارزان بخریم؟(قسمت اول)

راهنمای خرید پرده: چگونه یک پرده مناسب و ارزان بخریم؟پرده ها در کنار اینکه یکی از مهمترین المان ها در طراحی دکوراسیون منازل و محیط به شمار می روند، در ایجاد یک فضای عالی و دوستانه نیز بسیار تاثیر گذار هستند. انتخاب درست پرده می تواند به شما کمک کند تا یک دکوراسیون جذاب، محیطی دلنشین و فضایی دوستانه را رقم بزنید. در این مقاله از سری مقالات آموزشی  دکو خان قصد داریم تا راهنمای خرید پرده درست و مناسب را با شما عزیزان در میان بگذاریم.

درباره‌ی نویسنده
تیم تولید محتوا فروشگاه اینترنتی پرده دکوخان
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
بایگانی نوشته‌ها