طراحی و انتخاب یک دکوراسیون مناسب برای اتاق کودک یکی از مهم ترین موضوعاتیست که باید به آن توجه شود. چراکه کودکان زمان زیادی را در اتاق خود سپری می کنند. انتخاب یک دکوراسیون مناسب مخصوص اتاق کودک در افزایش روحیه و انرژی کودک تاثیر بسیار زیادی می گذارد. برای انتخاب مناسب ترین وسایل اعمم از پرده اتاق کودک، فرش اتاق کودک، آباژور اتاق کودک، پاف اتاق کودک، لوستر اتاق کودک و روتختی اتاق کودک که بیشتر از سایر وسایل در دید هستند باید چند معیار را در نظر داشته باشید که حتما نظر کودک خود به تنهایی می تواند معیاری برای انتخاب مناسب ترین طرح باشد. به صورت کلی رنگی که برای طراحی دکوراسیون داخلی اتاق کودک دختر استفاده می شود صورتی و رنگی که برای دکوراسیون اتاق پسر استفاده می شود آبیست. معمولا برای انتخاب وسایل مربوط به اتاق کودک از انواع طرح های کارتونی استفاده می شود که به صورت چاپ شده بر روی پرده، آباژور، پاف، روتختی و ... در دسترس هستند. وب سایت دکوخان انواع وسایلی که برای یک اتاق کودکانه به آن نیاز دارید را فراهم کرده است. 


پرده اتاق کودک: 

پرده یکی از مهم ترین وسایلیست که می توان برای یک اتاق کودکانه تهیه و مورد استفاده قرار داد. با انتخاب یک پرده مناسب برای اتاق کودک خود می توانید بهترین جلوه و نور را به انواع دکوراسیونی که برای کودک خود تهیه و خریداری کرده اید بدهید. پرده اتاق کودک را می توان در انواع و اقسام طرح های چاپی خریداری کرد. تنوع این طرح ها در انواع شخصیت های کارتونی بسیار است که می توانید نسبت به علاقه ی فرزند خود یکی از این پرده های مخصوص اتاق خواب کودک را تهیه و از آن نهایت لذت را ببرید. پرده های پانچی با طرح های جذاب و انیمیشنی مدل های مناسبی برای انواع اتاق کودک می باشند. 


روتختی اتاق کودک:

روتختی کارتونی اتاق کودک

 روتختی مخصوص اتاق کودک اولین چیزیت که به محض ورود به اتاق قابل رویت است و به دلیل اینکه فضای زیادی را در اتاق به خود اختصاص داده است تاثیر بسیار زیادی بر روی زیبایی اتاق کودک دارد. به همین دلیل انتخاب طرح خوبی که متناسب با دیگر وسایل به کار برده شده در اتاق باشد در زیبایی بخشی اتاق ها تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت. برای خرید روتختی اتاق کودک می توانید بسته به جنسیت فرزندتان انواع طرح ها و شخصیت های کارتونی را انتخاب کنید. 


فرش اتاق کودک:

فرش اتاق کودک از دیگر وسایل بزرگیست که در اتاق کودک به کار رفته و فضای به نسبت زیادی را به خود اختصاص می دهد. به همین دلیل، انتخاب یک فرش مناسب می تواند در ایجاد آرامش لازم برای این اتاق لازم و ضروری باشد. برای خرید فرش اتاق کودک شما می توانید طرح مناسب اتاق فرزدتان را که با دیگر دکوراسیون هارمونی لازم را دارد انتخاب کنید. اگر در اتاق کودکتان دکوراسیون شلوغ با انواع طرح های کارتونی استفاده کرده اید بهتر است از طرح های ساده برای تهیه فرش اتاق کودک استفاده کنید. اما اگر وسایلی که در اتاق قرار داده اید اکثرا ساده هستند می توانید از فرش هایی که در آن ها از انواع طرح های چاپی استفاده شده است استفاده نمایید. 


وسایل جانبی اتاق کودک:پاف مخصوص اتاق کودک کارتونی  

دکوراسیون اتاق کودک تنها به تخت و روتختی، پرده های کارتونی و فرش های زیبا محدود نمی شود. برای زیباتر کردن اتاق کودک می توان از انواع وسایل جانبی مانند آباژور، پاف، کوسن و لوستر که بر روی آن ها طرح های کارتونی زیبا و جذابی چاپ شده است استفاده کنید.

کوسن مخصوص اتاق کودک کارتونی

 زمانی که روتختی اتاق کودک و پافی که نزدیک تخت در کنار هم قرار می گیرند ست باشند و در آن ها از یک طرح و رنگ استفاده شده باشد هارمونی زیبایی را به وجود می آورند. به عنوان مثال، رو تختی اتاق کودک زمانی که با آباژور اتاق کودک، کوسن و لوستر در کنار هم قرار می دهند زیبایی منحصر به فردی را به وجود می آورند. 

آباژور مخصوص اتاق کودک کارتونی

دکوخان

وب سایت دکوخان برای راحتی کار شما کاربران عزیز تمامی وسایلی که برای یک دکوراسیون اتاق کودک به آن نیاز دارید را در مجموعه فروشگاهی آنلاین خود ارائه کرده است که می توانید به راحتی و بدون اتلاف وقت و هزینه ی اضافه در منزل خود نشسته و تنها با یک کلیک ساده محصولات مورد نیاز خود را به همراه فرزندتان خریداری نمایید.