زیبایی اتاق های کودکانه به طرح ها و رنگ های نشاط آوریست که در وسایل آن به کار برده می شود. زمانی که این وسایل در کنار هم قرار می گیرند دکوراسیون اتاق کودک را به وجود می آورند. به همین دلیل، باید در انتخاب تک تک وسایلی که برای اتاق کودک استفاده می کنیم دقت و توجه لازم را داشته باشیم. در کنار وسایل بزرگ مانند تخت خواب و روتختی، فرش اتاق کودک و پرده های کارتونی، وسایل جانبی که برای اتاق خریداری می کنیم نیز در جای خود مهم هستند. به عنوان مثال، لوستر اتاق کودک یکی از مواردیست که باید با دکوراسیون و دیگر وسایل هارمونی لازم را داشته باشد. 


لوستری که برای اتاق کودک استفاده می شود را می توان در انواع مختلفی خریده و نصب کرد. اما یکی از متداول ترین نوع لوستری که برای اتاق کودکان استفاده می شود لوستر هایی هستند که بر روی آن ها انواع طرح ها و الگوها چاپ شده است. طرح هایی که برای چاپ بر روی لوستر اتاق کودک استفاده می شود الگوهای کارتونی و انیمیشنی هستند که در آن ها از رنگ های شادی استفاده شده است. برای انتخاب و خرید لوستر اتاق کودک می توان بسته به سایر وسایلی که در اتاق قرار دارد اقدام کرد. به عنوان مثال، می توانید یک شخصیت کارتونی که کودکان به آن علاقه مند است را انتخاب کرده و سپس دکوراسیون اتاق فرزندتان را طبق همین الگو خریداری کنید. برای ایجاد جلوه های بصری زیباتر می توانید از ترکیب های رنگی متضاد نیز استفاده کنید. یا اگر اثر وسایل اتاق را با طرحی ساده انتخاب کرده اید می توانید با دست بازتری برای خرید لوستری اتاق کودک اقدام کنید و طرح شلوغ تری را انتخاب کنید. 


استفاده از رنگ های مختلف خود گویای بر دخترانه بودن و پسرانه اتاق است. حتی لوسترهای ساده صورتی رنگ خود گواه بر دخترانه بودن اتاق کودک هستند. علاوه بر این، طرح های انیمیشنی دخترانه ی زیادی وجود دارد که برای تزئین و ایجاد جلوه ی بصری زیبا می توانید از آن ها استفاده کنید. در کنار این موضوع، معمولا برای انتخاب رنگ اتاق پسرانه از رنگ آبی استفاده می شود. طرح ها و انیمیشن های زیادی هم وجود دارند که برای چاپ بر روی لوستر ها انتخاب شده اند که می توانید از آن ها استفاده کنید.  دقت کنید که لوستری که برای اتاق کودک انتخاب می کنید باید از کیفیت لازم برخوردار باشد. ما در وب سایت دکوخان به هر آنچه که شما برای خرید لوستر کارتونی کودکانه به آن نیاز دارید را فراهم کرده ایم. برای مشاهده ی انواع طرح های کارتونی و انیمیشنی می توانید به صفحه خرید لوستر اتاق کودک مراجعه فرمایید.