طراحی دکوراسیون ترکیه ای

مانند هر دکوراسیون دیگری سبک دکوراسیون ترکیه هم به دو نوع مدرن و کلاسیک تقسیم می شود. دکوراسیون کلاسیک سالن پذیرایی در واقع همان  دکوراسیون سلطنتی است. استفاده از تابلوهای هنری چشمگیر در هر اتاق، نمایی از یک طراحی منحصر به فرد ایجاد می کند. یکی دیگر از ویژگی های قابل توجه طراحی خانه های استانبولی، کاربرد پارتیشن های چوبی و همچنین مبلمان هایی با دیزاین های لوکس و معاصر است که خانه ها را تبدیل به طراحی های همه پسند می کند.

خانه های دوبلکس در ترکیه بسیار پرکاربرد هستند. پله های مارپیچ همیشه نقطه کانونی در خانه های دوبلکس هستند. کاربرد راه پله مارپیچی چوبی نیز یکی دیگر از جنبه های مهم این طراحی است چرا که یک نقطه ای متمرکز در خانه ایجاد کرده و نمایی غیرواقعی از یک فضای بی نهایت را به نمایش گذاشته است.

اتاق خواب خصوصی ترین بخش از منزل که اعضای خانواده بیشتر وقت خود را برای انجام فعالیت های روزمره در این فضا سپری می کنند از این رو بهتر است دکوراسیون داخلی اتاق خواب ترکیه ای به گونه ای انجام شود که محیطی آرامش بخش در فضای اتاق خواب ایجاد شود. مس هم مدت هاست که در ترکیه طرفدار دارد. پس برای یک بار هم که شده می‌توان حضور آن در دکوراسیون خانه تجربه کرد. در بازارهای ترکیه همیشه آثار مسی به چشم می خورد. شما هم میتوانید از مس در خانه برای دکوراسیون استفاده کنید.

برای دیدن پرده اتاق خواب به سبک ترکیه ایی کلیک کنید.