پرده یکی از اجزای اصلی در طراحی و اجرای دکوراسیون یک اتاق و منزل به حساب می‌آید که تاثیر بارز و مشخصی را هم در دکور اتاق و هم در زیبایی فضا می‌گذارد. ست کردن اتاق با رنگ پرده یکی از تکنیک‌های بسیار زیبای دکوراسیون داخلی به حساب می‌آید. در این مقاله با دکو خان جامع ترین فروشگاه اینترنتی پرده کشور همراه باشید.

رنگ آبی در دکوراسیون داخلی

رنگ آبی یک رنگ زیبا و آرامش بخش می‌باشد که یکی از رنگ‌های اصلی نیز به حساب می‌آید. رنگ آبی را با تمام زیبایی و جذابیتی که دارد نمی‌توان به تنهایی برای رنگ‌آمیزی کامل یک فضا استفاده کرد. رنگ آبی نماد آرامش و حرکت بدون هیجان می‌باشد و بیشتر مناسب اماکن ورزشی و بهداشتی است. اما اگر تصمیم گرفتید تا در دکوراسیون داخلی منزل خود از رنگ آبی استفاده کنید، باید در نظر داشته باشید که استفاده از رنگ آبی در کنار رنگ‌های گرم مانند کرم و قهوه‌ای می‌تواند دکور منزل را متعادل سازد. ست کردن رنگ فرش و مبل یکی از تکنیک‌های دکوراسیون داخلی به حساب می‌آید.

ست کردن اتاق با پرده آبی

رنگ سفید یکی از بهترین و مناسب‌ترین رنگ‌ها برای ست کردن با رنگ آبی در دکوراسیون اتاق و پذیرایی منزل است. اگر می‌خواهید تا با اضافه کردن یک رنگ زیبا و منحصر به فرد به دیوارهای سفید اتاق خود، فضایی جذاب و آرامش بخش را پدید آورید، حتماً از پرده‌های آبی رنگ استفاده کنید. ست کردن اتاق با پرده آبی می‌تواند حال و هوای اتاق شما را به کلی عوض کند. بهترین کار در هنگام ست کردن رنگ‌ها این است که رنگ پرده، کوسن و تابلوهای اتاق را با یکدیگر ست کنید.

ست کردن اتاق با پرده آبی و کوسن و تابلوهایی که طرح و رنگی از آبی دارند می‌تواند حس بزرگی و آرامش آسمان را به اتاق و منزل شما القا کند. در دکوراسیون تلفیقی سنتی و مدرن دقیقاً همین ترکیب رنگ‌ها اتفاق می‌افتد.

موارد پیشنهادی:

پرده طرحدار دکوخان